Events

 

27. februāri, „PORTO-FINO interjera salonā” notika itāļu mēbeļu un slaveno Latvijas mākslinieku gleznu ekspozīcija, svinīga atklāšana jaunās telpās.

Vakara gaitā notika „PM looks & Alexandra Polyar” jaunas pavasara kolekcijas prezentācija ka arī rotaslietu kolekcijas prezentācija no „PMLooks Jewelry”. Kaut gan zīmols „PM looks & Alexandra Polyar” nesen nācis pasaulē, tas jau spēja iekarot īsto modes cienītāju sirdis.

Vakara speciālie viesi, Ruslans Viļenskis  - viens no vadošiem Eiropas čellistiem,  Frankfurtes Lauvas Kluba, Kultūras Kapitāla Fonda, Franču ACANTHES festivāļu un citu starptautisko prēmiju laureāts, kas uzstājas ar pasaules mēroga mūzikas titāniem, tādiem kā, Berlīnes Filharmonijas orķestris un maestro Valērijs Gergijevs, ka arī ar Liela mūzikas balvas ieguvēju, karalienes Elizabetes konkursu laureātu Brisele, Dublinas un Līdsas mūzikas konkursu, Parīzes Long-Thibaud-Crespin Competition laureātu, mūziķi, kas iekaroja Ameriku pēc uzvaras Klivlendas mūzikas konkursa – Andrejs Osokins.

 

 

 

 

 

 

 

"Porto-Fino" design studio

Gertrudes 2,

LV-1010, Riga, Latvia

+371 29492265

design@portofino.lv

 

Open:

Monday - Friday 10:00 a.m. - 18:00 p.m. 

Saturday, sunday - closed