Dinas Zakmanes dizaina studija “Porto – Fino” piedāvā visu, no dizaina projekta sagatavošanas līdz tā projekta relizēšanas dzīvē. Mēs piedāvājam: mēbēles un to komplektāciju izvēli jebkura veida nekustāmajiem īpašumiem, no vairāk nekā 300 Eiropas luksusa mēbeļu, apdares, apgaismojuma ierīču un tekstīla zīmoliem. Mūsu personīgi nopelnīta laba reputācija un labas attiecības ar slaveno fabriku pārstavjiem, garantē savlaicīgu mēbēles izgatavošanu un piegādāšanu, ka arī Jūsu individuāla pasūtijuma izpildīšanu.

Jūs iegadāties vai būvejat sev mājokli, mēs noformējam telpas, izmantojot savas profesionālas zināšanas un bagato pieredzi. Speciāli tiem, kuri grib tikai labako no interjera un dizaina nozares, neskaitot demokratisakoz zīmolus, mēs noformējam Jūsu telpas ar mēbelem un gaismekļiem no vādošiem pasaules kompānijam. Mēs strādājam ar tādam slavenām kompānijam kā Baxter, Provasi, Giorgetti, Imart, Ipe Cavalli, Doimo, Pregno, Arte Brotto, Selva, Cattelan Italia, Murano Due, Bedding, Oac, Cesar, Febal, Mussi, Capranelli, Beicor, Chelini, Tonin, Bova, Bruno Zampa  un citi.

Mūsu klientu ērtibai, mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru, saistītu ar celtniecību. Pēc pasūtītāja velmes, mēs palīdzam veidot arhitekturas projektu, izvēlāmies būvniecības brigādu, organizējam visu nepieciešamo apdares materiālu piegadāšanu.

Mēs strādājam ar cilvēkiem, kuri ciena savu komfortu un brīvo laiku. Līguma ramjos, mēs vienmēr precīzi un savlaicīgi nododam projektu. Mūsu klienti ir cienijāmi cilvēki, kuri izvēlas individuālo pieeju sev un savai apkartnei. Starp tiem ir slavenie mākslinieki un uzņemēji, valsts amatpersonas un sabiedriskie darbinieki.